KÜNYE

YAYINCI
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI
Mehmet Y. Yılmaz

YAYIN DİREKTÖRÜ
Ferhan Kaya Poroy
fkaya@doganburda.com

YAYIN YÖNETMENİ
Yaprak Çetinkaya
ycetinkaya@doganburda.com

MARKA MÜDÜRÜ
Arzu Sözeri
asozeri@doganburda.com

KATKIDA BULUNANLAR
Aytaç Özkardaş Gozzi (aytac.gozzi@gmail.com)
Ayşegül Uyanık Örnekal, Aycan Aşkım Saroğlu, Burçin
Öztınaz, Burcu Öztınaz Kömürlü, Deran Çetinsaraç,
Elif Girgin, Mürsel Çavuş,
Ozan Kutsal, Özlem Çetinkaya,
Reyhan Şenay, Saime Özmekik, Selen Okan,
Şenay Bakın, Üzeyir Çetinkaya

ANKARA TEMSİLCİSİ
Erdal İpekeşen
Tel: 0312 207 00 70 – 207 00 95

YÖNETİM
Genel Yayın Koordinatörü
Yeşim Denizel

Projeler Direktörü
Ferit Özkaşıkçı (Tüzel Kişi Temsilcisi)

Satış Direktörü
Orhan Taşkın

Finans Direktörü
Didem Kurucu

Üretim Direktörü
Servet Kavasoğlu

REKLAM
Grup Başkanı
Koray Bilici

Grup Başkan Yardımcısı
Neslihan Can

Satış Koordinatörü
Ebru Elçi

Satış Müdürleri
Ecem Akgün, Melis Alkaş, Hülya Hankendi

Teknik Müdür
Nusret Kırımlıoğlu
Tel: 0212 336 53 60 (3 Hat)
Faks: 0212 336 53 90

Kurumsal İletişim Müdürü
Seren Urun Güven

Rezervasyon Tel: 0212 336 53 00-57-59
Faks: 0212 336 53 92-93

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
Sezinur Balıkçıoğlu
Tel: 0312 207 00 72-73

Hedef Sayfalar
Tel: 0212 336 53 70
Faks: 0212 336 53 91

Trump Towers Kule 2, Kat: 24 34387 Şişli/İstanbul

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
Almanya/Merkez: Vanessa Noetzel
T. +49 89 9250 3532, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth
T. +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Goran Vukota
T. +41 44 81 02 146, goran.vukota@burda.com
Fransa/Luksemburg: Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
Italya: Mariolina Siclari
T. +39 02. 91 32 34 66, mariolina.siclari@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 410 34 70 – 410 33 82 Faks: 0212 410 34 68
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş.
Dudullu Org. San. Bölgesi 1.Cad. No:16 Ümraniye-İST
Tel: 0216 444 44 03
Faks: 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr
Dağıtım: Yaysat A.Ş. 0212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, iki aylık

fipp üyesidir

DB Okur Hizmetleri Hattı: (0 212) 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: (0 212) 478 0 300 Faks: (0 212) 410 35 12 – 13
abone@doganburda.com – www.doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet verilmektedir.

Formsante dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Formsante dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.