Cinsellik

Yatağın frekansı yükseliyor

Bazen ilişkinizin çıkmaz sokaklara girdiğini düşünüyorsanız, cinsellik sizin için sadece bir kelimeden öteye gidemiyorsa veya eşinizle aranızdaki problemleri bir türlü çözemiyorsanız belkide düşük frekanstasınızdır. Frekansınızı yükseltirken,cinsel yaşamınıza mutluluk katarak sorunları’da geride bırakmak istiyorsanız Pleiades’in yardımına başvurabilirsiniz.

Yazı:Nilgün YILDIZ

Ülker Takım Yıldızı’nın İngilizce karşılığı olan Pleiades’in belirli aralıklarla etkisine giren güneş sistemi onun yörüngesinden geçiyor. Bu durum dünyanın manyetik alanının yükselmesine sebep oluyor. Pleiades uygulayıcıları ise bu enerji frekanslarına erişip insanların daha yüksek frekanslı enerji yapısına doğru yol almalarına yardımcı oluyor. Pleiades Enerji Master’ı Şeref Tolga Kuralay bu durumu şöyle açıklıyor: “Şu anda bedenimiz hem dünyanın manyetik alanında hem deyıldızlardan gelen frekansların etkisi altında. Her organ belirli frekanslarla çalışıyor ancak gelen bu yüksek frekanslara beden alışık değil. Çünkü eski kalıplarımız, önyargılarımız ve bunların oluşturmuş olduğu enerji blokajları bedenimizde yer alıyor. Güneş sistemi bu takım yıldızının etkisine girdiğinde enerji yükseliyor ve bunları kaldıramaz hale geliyoruz. Bunun sonucunda da belirli hastalıklara yakalanıyoruz. Pleiades seansları sırasındaki geçiş döneminde, beden frekansı Pleiades’le uyumlu hale getiriliyor ve tekrardan insanların aksiyon hatları denilen akupunktur noktalarına bağlanılıyor” diyor.

Nasıl yapılıyor?
Bioenerji seanslarına benzeyen bu seanslarda herhangi bir teknik uygulanmıyor. Pleiades eller, gözler ve beden kullanılarak uygulanıyor. Frekanslara ulaşıp, uzaktan, kişiye dokunmadan, 1-2 metre mesafeden yaklaşık 45-60 dakika süren seans uygulamasıyla kişiler iyileşebiliyor. Bazı kişiler bir seansta sonuca ulaşırken bazılarının beş ya da daha fazla seansa ihtiyacı oluyor. Çünkü bu sadece bedenle alakalı olmayan bir durum. Bedensel rahatsızlıkların dışında zihinsel rahatsızlıkların da değişmesi gerekebiliyor.

Yenilikleri beraberinde getiriyor
Cinsel sorunları olan çiftlerin de çoğunlukla başvurduğu bu şifa seanslarında kişiler sürprizlerle karşılaşabiliyor. Tolga Kuralay’a göre, “İlişkinizde sorun varsa sizin zihnen ya da bedenen bir blokajınız var demektir. Bu nedenle işiniz ters gidiyordur. Blokaj üzerinizden kalktığında ise hayat döngünüz değişiyor. İlişkinizde sorun varsa karşınızdaki kişiye karşı belirli bir önyargıya sahip olmanız buna neden oluyor olabilir. Bu da zihinsel bir blokajınız var anlamına geliyor. Zihinsel blokaj ise bedeninizin manyetik alanının bozulmasına neden olmuş olabiliyor. Çekim yapılamıyordur. Blokaj kalkınca mıknatıslar da açılmaya başlıyor. Size gerekli olan ilişkiyi kendinize doğru çekiyorsunuz. Eğer ilişkinizde sorun varsa ya ilişki düzelecektir ya da ilişki bitecek ve yenisi başlayacaktır. Örneğin bu seanslara uykusuzluk nedeniyle başvuran çiftler var. Seans sonunda cinsel hayatta değişiklikler olmaya başlayabiliyor. Çünkü aslında uykusuzluğun sebebi cinsel sorunlar olabiliyor” diyor. Bilinçaltındaki şartlanmadan dolayı cinsel hayatta sorunlar yaşanabiliyor. Bu nedenle bilinçaltındaki şartlanmayı kırmak ve onu yükselterek idrak edilmesini sağlamak gerekiyor. Pleiades bütünsel bir şifa yöntemi olduğu için beden tümüyle formatlanıyor ve yüksek performanslara uyumlu hale getiriliyor. Ondan sonra bütün hayatınız cinsellik de dahil olmak üzere değişmeye başlıyor.

İlk üç seans peş peşe oluyor. Sonrasındaki seanslar tek rakamlı olarak üç, beş ve yedi gibi devam ediyor. Eğer sorunlar kronikse iyileşme ağır ilerleyebiliyor; sorunlar çok yüzeydeyse ilk seansta da halledilebiliyor. Kişiye özel olabiliyor. Duruma göre sorunun ne kadar eski olduğuna göre değişiyor.

Şifa seansı uygulaması
Bu seans uygulamalarında Reiki gibi bir çalışma olmuyor. Uygulayıcının beden enerjisi kullanılmıyor. Bioenerjiden de farklı bir uygulama çünkü bioenerji seanslarında kişiler daha yüksek bir enerjiye sahip oluyor ve onu kullanıyor. Bu seanslarda kanal enerjisi denilen enerji kullanılıyor. Ana kaynak denilen kuantum dünyasına atom altı boyuta bağlanılıyor yani saf bir kaynağa bağlanıp o kaynaktan buraya bir transfer yapılıyor. Tolga Kuralay, “Gelen enerji salt bir enerji oluyor. Belirli bir frekansla gelmiyor. Bedene girerek nerede sorun varsa oraya ona göre bir frekans verilerek kendiliğinden gerçekleşiyor. Uygulayıcının görevi orada bulunmak. Pleiades Enerji Master’ı olarak seansa giriyorum, seansta hissetmeye başlıyorum, algılarımı açıyorum, o algılar bana nereye gitmem gerektiğini gösteriyor. Cinsel rahatsızlıkla gelen hastanın sadece o sorununa yönelmiyorum. Kişi öyle de gelse aslında sorunu zihinde olabiliyor. Enerji zihne yönelebiliyor. Enerji teşhis ve tedaviyi yapıyor, ben paratoner olarak yani enerjiyi taşıyan kişi olarak var oluyorum. Cinsellikte fiziksel ya da zihinsel bir sorun varsa aslında genelde sorun kök çakrada ya da cinsel çakradadır. Orada bir sorun varsa enerji onu görüyor ve orada bir temizlik yapıyor. Böylece sorunun ortadan kalkması için bir adım atılmış oluyor.

Uygulayıcı kendine de uyguluyor
Pleiades’i öğrenmek için üç günlük bir eğitim alınabiliyor. Çiftler uygulayıcı olarak eğitim aldıkları için enerjiyi üstlerinde taşıyabiliyor, böylece uyumlanmaya başlıyorlar. Uyumlanmaya başladıklarında ise idrak seviyeleri, hayata ve birbirlerine olan bakışları değişiyor. Uyguladıkça sorunlar da kalkmaya başlıyor. Çünkü Pleiades’i kime yaparsanız aslında kendinize yapmış oluyorsunuz. Bioenerjiden bir diğer farkı da bu çünkü bioenerji seansı sırasında kişideki hastalıkları ya da sorunları hissediyorsunuz bunda ise enerji sizin içinizden geçiyor ve siz bu enerjinin içinizden geçmesine izin veriyorsunuz. Eşler Pleiades yaptırmak istediğinde genelde kendi evlerinde yapılması tercih ediliyor. Çünkü evde nerede enerji sorunu var bunu tespit edebiliyorsunuz. Evde eşyalarda enerji blokajları veya kişileri etkileyen manyetik alanlar olabiliyor.

Seans nasıl uygulanıyor?
Danışan olarak önce pek tavsiye edilmese de sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Fakat uygulayıcılar bunu pek tercih etmediklerini belirtiyor. Çünkü kendi bilgileri devreye girdiğinde enerji yavaşlayabiliyor. Sonra seanslara başlanıyor. En az üç seans yapılıyor. Danışan elektronik ortamın olmadığı bir odada sırt üstü yatıyor. Seanstan önce ve sonrasında yapılması gereken işler olmaması gerekiyor. Zihin boş olmalı. “Bir yere yetişeceğim” düşüncesi olmamalı. Zihin serbest bırakılmalı. Katılımcı sırt üstü yatıp, gözlerini kapatıyor. Sonra seansta teslim oluyor. Diğer yöntemlerin aksine yapılan seansa inanması gerekmiyor. Çünkü Pleiades inançla alakalı değil. Tek bir şartı var; iyileşmek için kendinize izin vermek. Sadece “Ben iyileşmek istiyorum” demek gerekiyor. Uygulayıcı etrafındaki enerji alanına girip, el hareketleriyle yapılması gerekeni yapıyor. Belirli bir el hareketi tekniği bulunmuyor.

Uyumlanma seansları
Aksiyonel hatların bağlanmasına uyumlanma seansları deniliyor. Tolga Kuralay, “Hayattaki değiştirici deneyimler bu seanslarda oluyor. Kişi önce iki seans alıyor. Arka arkaya iki gün boyunca seanslar alındıktan sonra üçüncü seansta aksiyonel hatlar denilen paralel ve meridyen hatlar yenileniyor. Yeni hatlar ekleniyor. Vücudun etrafına yeni enerji hatlarının döşenmesi gibi düşünebilir. Tek bir sefer yapılıyor ve bundan sonraki dönemde tekrar yaptırmanıza gerek kalmıyor” diyor. Hastalık, dünyanın titreşiminden daha düşük bir titreşimde yaşamak anlamına geliyor. Eskiden reiki ya da şifa teknikleri uygulanırken frekans olarak o günün manyetik alanına uygun olan frekanslar kullanılıyordu. Şimdi ise dünyanın manyetik alanı yükseldiği için gelen kozmik ışınlar arttı. Eski şifa frekansları işe yaramamaya başladı. Çünkü eski seviyeler altta kaldı. Bugün uzmanlara göre ulaşılabilecek en yüksek seviyedeyiz.

Cinsel çakralar açılıyor mu?
Pleiades cinsel çakraları açmıyor ya da kapatmıyor sadece çakralar düzgün çalışmıyorsa, temizleniyor, uyumlanıyor ve bu da sorunların halledilmesini sağlıyor. Tolga Kuralay, “Bu aslında bir dengeleme şifası. Bütün çakralarla çalışılıyor. Cinsel isteksizlik önyargılar ve geçmiş deneyimlerden kaynaklanıyor olabilir. İnsan düşünmeye başladığında beynindeki elektromanyetik alan değişmeye başlıyor. Buna beta dalgaları deniliyor. Bu şifa seansından sonra uyku ile uyanıklık arasına geçilebiliyor, bazı görüntüler görülebiliyor. Beyin frekansları alfa, hatta teta dalgasına indirildiğinde beyin rölantiye alınıyor ve şu ana getiriliyor. Şu ana geldiğinde şu andaki enerjiyle beslenmeye başlıyor. Kaynak enerjisi şu anın enerjisi demek oluyor. Danışan şu ana geliyor ve beden ne gerekiyorsa onu alıyor. Düşünmediğinizde şu andasınız demektir” diyor.

 

Pozitif Dergisi 2014/01

Yorum Ekle