Beki İkala Erikli

Sağlıklı ve dinç bir beden için meleklerden yardım alın

Yüce Allah’ın bize uzanan sevgi dolu elleridir melekler… “Şah damarımızdan daha yakın” olan O’nun yüreğimizdeki sevgi dolu elleridir. Meleklerimiz bize hayatımızın her alanında yardım etmeye hazırdırlar; hayalimizdeki işten tutun da, kaybettiğimiz ev anahtarını bulmaya kadar.

Beki İkala ERİKLİ
www.meleklerleyasamak.com

saglikli-ve-dinc-bir-beden-icin-meleklerden-yardim-alin-2Meleklerin mucizelerini yaşamak için bize de düşen bir adım var: Onlardan yardım istemek. Biz ancak yardım istediğimizde melekler bize yardım edebilirler. Aslında her konuda yardım isteyebiliriz meleklerden ama nedense sağlıklı bir bedende olmak, sağlıklı kiloda olmak, dinç olmak gibi konularda meleklerden yardım istemek pek aklımıza gelmiyor.

Oysa biz kendimizi ne kadar iyi hissedersek, enerjimizi ne kadar yüksek tutarsak o kadar daha güzel şeyler yaşarız. Böylece bir o kadar daha çok ışık saçabiliriz etrafımıza. Sevgili Başmelek Rafael (Başmelek İsrafil), Başmelek Mikail ile birlikte sağlık konusunda bizlere yardım eden başmeleklerdir.

SIGARAYI BIRAKMAK
Peki hangi başmeleklerden nasıl yardım istemeli? Sigara, içki, hatta çikolata gibi artık size hizmet etmeyen alışkanlık ya da bağımlılıklardan kurtulmak için, örneğin sigarayı bırakmak için “Sevgili Başmelek Mikail, lütfen hemen şimdi benimle sigara arasındaki sağlıksız bağları keser misin?” diyerek derin bir nefes almanız yeterli. Sonra da “Sevgili Başmelek Rafael, meleklerim, lütfen bütün gün bana destek olun ve sağlıklı nefesler almama yardım edin” deyin. Tabii bunu her gün söylemeniz gerek…

“Meleklerle Yaşamak” kitabı çıktıktan sonra yayınevinin sahibi, tam on altı senenin ardından meleklerle çalışarak sigarayı bıraktı. Bunun üzerine eşi bana gelip, “Onun bunu başarması bir mucize Beki Hanım” demişti şaşkınlıkla, “O çok sıkı bir içiciydi.”

SAĞLIKLI BESLENMEK VE IDEAL KILOYA GELMEK
Yediğimiz içtiğimiz her şey bedenimizin bir parçası oluyor. Meleklerden sağlıklı yiyecek ve içecekler tüketmek için de yardım isteyebiliriz. Bunun için her sabah güne “Sevgili meleklerim, sevgili Başmelek Rafael (İsrafil), lütfen bugün sadece bedenime iyi gelecek yiyecek ve içecekler tüketmeme yardım edin” dediğinizde gün boyu canınızın size iyi gelecek besinleri çektiğini fark edeceksiniz.

Eğer kilo vermek istiyorsanız, bunun yanı sıra “Meleklerim, lütfen sağlıklı kiloya gelmem için de bana yardım edin” diyebilirsiniz. Bunlara bir de “Secret” kitabındaki mucizevi yöntemi ekleyin. Şu anki kilonuzdan bir-iki kilo azını belirleyip sabahtan akşama kadar kendinize “Ben … kiloyum” deyin ve bir süre tartıdan uzak durun. Örneğin altmışbeş kiloysanız ve zayıflamak istiyorsanız kendinize “Ben altmış üç kiloyum” deyiverin, gün içinde aklınıza geldikçe…Bedeniniz kısa bir süre içinde kendini bu kiloya ayarlayacaktır.

Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var: Kendinize söylemeyi seçtiğiniz kilo, size gerçekçi gelen bir kilo olsun. Örneğin şu anki kilonuzdan yirmi kilo aşağısını söylerseniz bu size inandırıcı gelmeyeceğinden işe yaramaz!

YIYECEKLERIN ENERJISINI YÜKSELTMEK
Hepimizin elinde muhteşem bir şifa enerjisi var. Bu yetenek sadece bazılarımızda değil, hepimizde var. Şimdi şunu bir deneyin: Hemen bulunduğunuz yerde, şu anda avuçlarınızı açın ve “Sevgili Başmelek Rafel, lütfen şifaya ihtiyacı olan herkese avuçlarımdan şifa akıt” deyin. Avuçlarınızdan ısı, titreşim veya bir enerji aktığını hissedeceksinizdir. Bu şifayı sevdiğiniz birine de yollayabilirsiniz.

Aynı şifayı yediğimiz içtiğimiz tüm besinlere de akıtabiliriz! Tek yapmamız gereken elimizi besinlerin üzerinde birkaç saniye tutmak. Bunu bir gurme yazarı ile denedim. Aynı şişeden iki ayrı bardak su aldık ve sulardan birine şifa akıttım. Şifa verilmiş suyun lezzetinin farklılaştığını söyledi. Şifa verilmiş suyun nasıl değiştiği ile ilgili kanıtları Japon profesör Masaru Emeto’nun “Sudaki Mucize” adlı kitabında veya google’da arama yaparak görebilirsiniz!

Şifalı yiyecek ve içeceklerle dolu, dinçlik ve sağlıkla parladığımız bir yaz olsun!

Beki İkala Erikli, Meleklerle Yaşamak
www.meleklerleyasamak.com


Pozitif Dergisi 2015/02

Yorum Ekle